Catal Kasık Pecete Masa Örtüsü

Grid View:
Quickview

Birthday Siyah Peçete-20 Adet

(0)
₺7,99

20'li Doğum Günü Peçete Seti Ürünümüz 1. sınıf kalitededir. Ürün doğada tamamen çözülebilen metaryelden imal edilmiştir. 1 yaş doğum günlerinizin mükemmel hale getirecek ince ayrıntı ürünüdür. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş denilecek bir doğum günü organizasyonunu için biçilmiş kaftandır.1 paket içerisinde 20 adet peçete vardır.Yaklaşık ..

Quickview
Quickview

Plastik Kaşık

(0)
₺4,99

25'Lİ DOĞUM GÜNÜ PLASTİK KAŞIK SETİDoğum günü plastik kaşık seti  hakkında öncelikle bilmeniz gereken 1. sınıf kalitede üründür. 1. sınıf dememizin nedeni üretildiği metaryelin kanserojen madde içermemesidir. Doğum günü organizasyonlarınızda hem görsel şölen katar hem doğum günü organizasyonunuzun ardından sizi bulaşık derdinden kurtarır.25li ..

Quickview

Tek Kullanımlık Peçete- 20 Adet

(0)
₺4,99

20 Adet Düz Renkli Peçete Tek kullanımlık ürünler, bulaşık derdinden kurtarır ve sevdiklerinize zaman ayırır.Sağlığa zararlı olmayan malzemeden üretilmiştir.Yaklaşık Ürün Ölçüleri: 17x17cmPaket İçeriği: 20 adet peçete...

Quickview

Tek Kullanımlık Plastik Masa Örtüsü

(0)
₺4,49

Plastik Masa ÖrtüsüTek Kullanımlık Plastik Masa Örtüsü ( 120 cm * 180 cm )Ürünümüz plastik olup sıvıya dayanıklıdır. Silinebilir...

Quickview

Tek Kullanımlık Puantiyeli Peçete-20 Adet

(0)
₺5,99

20'li Doğum Günü Peçete Seti Ürünümüz 1. sınıf kalitededir. Ürün doğada tamamen çözülebilen metaryelden imal edilmiştir. Doğum günlerinizin mükemmel hale getirecek ince ayrıntı ürünüdür. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş denilecek bir doğum günü organizasyonunu için biçilmiş kaftandır. 1 paket içerisinde 20 adet peçete vardır. &nb..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)