baskısız balon

Grid View:
Quickview

Makaron Balonlu Zincir Balon Seti(5 mt)

(0)
₺52,00

makaron lateks balonlu kutlama seti  1. sınıf kalitede ithal  üründür. Balonlarımız makaron balon olup (şeker rengi balon) 1. sınıf kalitede mattır. Paket İçeriği: 125 Adet Makaron Balon5 Metre Balon Zinciri- 1. Kalite Çift Taraflı Zincirdir.Yukarıda gönderdiğimiz ürünlerle görseldeki setin birebir aynısını yapabilirsiniz. (Sade..

Quickview

3 Metre Zincirli Krom Balon Doğum Günü Seti

(0)
₺105,00

Krom Balonlu Kutlama Balonu1. sınıf kalitede ithal  üründür. Balonlarımız krom balon olup 1. sınıf kalitede ithal balondur.  Paket İçeriği:75 Adet Krom Balon3  Metre Balon Zinciri- 1. Kalite Çift Taraflı Zincirdir.Yukarıda gönderdiğimiz ürünlerle balon zincirinin birebir aynısını yapabilirsiniz. Önemli Not: Kutucuk içe..

Quickview

3 Metre Zincirli Makaron Balonlu Doğum Günü Seti

(0)
₺34,00

makaron lateks balonlu kutlama seti  1. sınıf kalitede ithal  üründür. Balonlarımız makaron balon olup (şeker rengi balon) 1. sınıf kalitede mattır. Paket İçeriği: 75 Adet Makaron Balon3  Metre Balon Zinciri- 1. Kalite Çift Taraflı Zincirdir.Yukarıda gönderdiğimiz ürünlerle balon zincirinin birebir aynısını yapabilirsiniz.&..

Quickview

5 Metre Zincirli Krom Balon Doğum Günü Seti-125 Adet Krom Balon

(0)
₺129,00

makaron lateks balonlu kutlama seti  1. sınıf kalitede ithal  üründür. Balonlarımız krom balon olup 1. sınıf kalitede ithal balondur.  Paket İçeriği:125 Adet Krom Balon5  Metre Balon Zinciri- 1. Kalite Çift Taraflı Zincirdir.Yukarıda gönderdiğimiz ürünlerle balon zincirinin birebir aynısını yapabilirsiniz. Önemli Not:&..

Quickview

Balon Klipsi 25 Adet

(0)
₺8,00

25'li Balon KlipsiBalonlarınızı bir yerlere dekor amaçlı sergileyebilmek için tutturacağınız, hava kaçırmasını engellemek amaçlı çok pratik bir kullanım sağlayan ürün.Açık olan kısmı basılı tutup kapatıp işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Balonlarınızı Tekrar Tekrar Kullanmanızı Sağlar ..

Quickview

Dev Balon Standı Yıldız Balonlu Kutlama Seti

(0)
₺35,00

yıldız balonlu ve lateks balonlu kutlama seti  1. sınıf kalitede ithal  üründür. Balonlarımız metalik balon olup  1. sınıf kalitede mattır. Paket İçeriği: 16 Adet Metalik Lateks Balon1 Adet Uzun Balon SütunuStand Püskülü1 Adet YıldızYukarıda gönderdiğimiz ürünlerle görseldeki setin birebir aynısını yapabilirsiniz..

Quickview

Krom Balon 25 Adet

(0)
₺29,00

Krom Balon  En gösterişli ve en kaliteli balon olarak bilinen krom balon ile istediğiniz kalitede doğum günü kutlaması hazır! 1. sınıf kalitede ithal krom balondur. Yerli ürünlerler kesinlikle karıştırmayınız. En kaliteli doğum günleri için kullanabileceğiniz krom balonlarımızın seçenekler bölümü vasıtasıyla istediğiniz rengini satın alab..

Quickview

Krom Balon10 Adet

(0)
₺29,00

Krom Balon  En gösterişli ve en kaliteli balon olarak bilinen krom balon ile istediğiniz kalitede doğum günü kutlaması hazır! 1. sınıf kalitede ithal krom balondur. Yerli ürünlerler kesinlikle karıştırmayınız. En kaliteli doğum günleri için kullanabileceğiniz krom balonlarımızın seçenekler bölümü vasıtasıyla istediğiniz rengini satın alab..

Quickview

Lateks Kırmızı Kalpli Balon-25 Adet

(0)
₺14,99

         25 Adet Kırmızı Kalpli Lateks Balon25 Adet Kırmızı Kalpli Lateks Balon 1. Sınıf kalitede ithal üründür. KBK Market Kırmızı Kalpli Lateks balonunuzu helyuz gazı ile şişirerek uçan balon haline getirebilirsiniz. KBK Market 25 adet kırmızı kalpli lateks balonunuz kanserojen madde içermeyen maddeden imal edilmiştir.kır..

Quickview

Lateks Metalik Balon-10 Adet

(0)
₺3,99

Ürünümüz hakkında öncelikle bilmeniz gereken 1. Sınıf kalitede lateksten üretilmiştir. 10 adet fiyatıdır. Kutlamalarınızı mükemmel kılmak için kaçırılmayacak fiyatta kaçırılmayacak kalitede bir üründür. Helyum gazı uyumlu olup her bir balon 12 inç büyüklüğündedir. Balon Rengi Seçeneklerimiz:Mavi Lateks BalonYeşil Lateks BalonGümüş La..

Quickview

Lateks Metalik Balon-25 Adet

(0)
₺9,99

1. Sınıf Lateks Balon Ürünümüz hakkında öncelikle bilmeniz gereken 1. Sınıf kalitede lateksten üretilmiştir. 25 adet fiyatıdır. Kutlamalarınızı mükemmel kılmak için kaçırılmayacak fiyatta kaçırılmayacak kalitede bir üründür. Helyum gazı uyumlu olup her bir balon 12 inç büyüklüğündedir. Balon Rengi Seçeneklerimiz:Mavi Lateks Balo..

Quickview

Makaron Balon (soft balon) 25 adet

(0)
₺9,99

makaron lateks balonlu kutlama seti  1. sınıf kalitede ithal  üründür. Balonlarımız makaron balon olup (şeker rengi balon) 1. sınıf kalitede mattır.  Mağazamızın Diğer Ürünlerine Tıklayarak İhtiyacınız Olan Tüm Ürünlere Ulaşabilirsiniz!  Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon set..

Quickview

Metalik Balonlu Zincir Balon Seti

(0)
₺34,00

Makaron Balonlu Kutlama Balonu  KBK Market makaron lateks balonlu kutlama seti  1. sınıf kalitede ithal  üründür. Balonlarımız makaron balon olup (şeker rengi balon) 1. sınıf kalitede mattır. Paket İçeriği: 75 Adet Metalik  Balon3  Metre Balon Zinciri- 1. Kalite Çift Taraflı Zincirdir. Yukarıda gönderdiğ..

Quickview

Sosis Balon-25 Adet

(0)
₺14,99

25 Adet Sosis BalonSosis balonlarımız 1. sınıf kalitede balon olup ithal üründür. Doğum günü balonu olarak kullanılabilen balonlarımız çeşitli kutlamalarda da kullanılabilir. 25 adet fiyatı olup inik şekilde gönderilebilir.Sosis balonlarınızla çeşitli şekiller vererek kullanabilirsiniz.UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - 8 yaşından küçük çocuklar şişirilmem..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)